Čištění kanalizace

 
 
 

Čištění odpadů a kanalizace Praha a Středočeský kraj Instalace Novotný

 
 
Máte problémy s kanalizací či odpadem a nevíte si rady, jak tento problém trvale vyřešit?

Rádi vám s vaší kanalizací poradíme:
  • Nabízíme kompletní řešení v oboru čištění domovních odpadů čištění venkovních a domovních kanalizací (ceník ZDE).
  • Provádíme montáže a opravy zborcené či nefunkční kanalizace a domovních odpadů
  • Jsme vybaveni výkonnou moderní technikou, která s pomocí našich pracovníků vám pomůže vyřešit veškeré vaše problémy trvale a vy můžete být v klidu a dělat si při tom svoji práci.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Čištění kanalizace tlakovou vodou

 
 
Tlakový vůz se používá při problémech s ucpanou ležatou kanalizací větších průměrů a délky trativodu, vhodné pro čištění dešťových svodů, lapolů, bytové či domovní kanalizace.

Jedná se o vysokotlaké čerpadlo poháněné motorem, nádrž na vodu o objemu 2 m3 a naviják s 65 m dlouhou kanalizační hadicí s různými koncovkami a nástroji pro vyčištění kanalizace. Stroj je napevno namontován do dodávky a připraven kdykoliv k použití a vyčištění jakékoliv kanalizace. Podrobnosti o průběhu čištění tlakovou vodou ZDE.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Preventivní čištění chemickými prostředky

 
Chemické přípravky pro čištění odpadů (odtoku, výlevek dřezů, …) se používají pouze preventivně a měli bychom se jich vyvarovat používáním sítka, které zachytí hrubé částice. V případě úplného ucpání odtoku raději zvolte mechanické čištění. Při opakovaném lití těchto chemických prostředků by mohlo dojít k trvalému zneprůchodnění vašeho odpadu. V případě, že do vašeho odpadu nasypete hydroxid sodný a zalejete vařicí vodou, může dojít k usazení prostředku v odpadu a následnému ztvrdnutí, v tomto případě už nemusí pomoci ani motorová fréza.